Tohtoročná kampaň Červeného kríža prebiehala od 14. februára do 13. marca 2024 so sloganom: Buďme k sebe láskaví, veď sme +/- rovnakí. My sme sa na tejto ušľachtilej akcii zúčastnili dňa 28.2. 2024. Menovite:
- Tomáš Kosina (II.M)
- Patrik Balogh (IV.A)
- Patrik Závadský (IV.A)
- Szolár Mátyás (IV.A)
- Ján Tóth (IV.A)
- Nikolas Slávik (IV.A)
- Marek Botka (IV.A)
- Vladimír Fejfár (IV.A)
- Alexej Eros (II.A)
- Damian Melisek (III.C)
- Dominik Mačkala (III.C)
- Peter Baláži (I.M)
Chcel by som sa poďakovať všetkým účastníkom tejto akcie. Dúfam, že budete darcami krvi aj po úspešnom ukončení maturít. Ďalšia naša akcia „Svetový deň darcov krvi“, sa bude konať 14. júna 2024 a verím, že opäť s krásnou účasťou..
Každý darca je hrdinom...
Ing. František Fabó
